O nás

Firma Envotech, s.r.o. bola založená v r.2002, (intenzívna činnosť začala cca od r. 2005) s cieľom uplatniť dlhoročné skúsenosti z projektovania bazénových technológií, whirlpoolov, hydromasážnych vaní a kúpeľných zariadení. V realizácii uplatňujeme dlhoročné skúseností nielen pracovníkov firmy, ale aj skúseností stabilne spolupracujúcich subdodávateľských firiem v oblasti vzduchotechniky, elektročasti, merania a regulácie, izolatérskych a obkladačských prác.

Orientácia firmy je prevažne na súkromné bazény s rôznou úrovňou vybavenia. Od jednoduchých fóliových bazénov až po bazény s keramickým obkladom, resp. z nerezovej oceli s nadštandardným technologickým vybavením úpravy vody a hydromasážnych zariadení (vodopády, chrliče, protiprúdy, hydromasážne trysky, vzduchové sedadlá, lehátka, dnové platne, podhladinové svietidlá) s možným doplnením o vírivý bazén (whirlpool), resp. hydromasážnu vaňu a saunu.

Okrem súkromných bazénov realizujeme aj verejné bazény, whirlpooly a fontány ktoré bývajú často súčasťou hotelov, wellness zariadení a relaxačných centier. Pre nami realizované zariadenia zabezpečujeme záručný a zmluvne dohodnutý pozáručný servis. Okrem realizácie bazénových technológií zabezpečujeme aj vypracovanie projektovej dokumentácie technologických častí bazénov, fontán, kúpalísk, aquaparkov a kúpeľov.

IČO: 35790661

IČ DPH: SK2020234359
Bankové spojenie: Tatrabanka
Číslo účtu: 2620808181/1100

konateľ spoločnosti:
Ing. Miroslav Hronček